שיפוץ דירה לפני מכירה

המעצבת פנים מיטל אלמגור מתמחה בשיפוץ דירות לפני מכירה, שדרוג הנכס מאפשר לכם למכור את הנכס במחיר גבוה יותר ולהרוויח יותר. לקבלת פרטים אודות השירות מוזמנים ליצור קשר.

אדם מסוים עומד למכור את הדירה שלו הוא לבטח ירצה להציג אותה לראווה בפני רוכשים פוטנציאליים כשהיא נמצאת במצבה הטוב ביותר על מנת לשכנע אותה לבצע את הרכישה. בדיוק מהסיבה הזאת אנשים רבים בוחרים לבצע שיפוץ דירה למכירה. מצד אחד אולי נשמע משפט זה כסתירה, שהרי אם ממילא הדירה עומדת למכירה – מדוע להשקיע את הזמן והכסף בשיפוץ שלה? התשובה היא שבכך יכול בעל הדירה להרוויח פעמיים – גם להצליח למכור אותה מהר וגם בזכות השיפוץ להעלות את המחיר.
במקרים רבים מבוצע גם שיפוץ דירה להשכרה – מתוך אותן סיבות – מציאה מהירה של שוכרים והצגת הדירה כמשופצת – מה שמאפשר לדרוש עבור שכר הדירה סכום גבוה יותר. מעבר לכך ישנם אנשים שמוכרים דירות בבניינים ישנים ומרגישים חובה או אחריות לבצע שיפוץ דירה לפני מכירה על מנת שלא להעביר נטל של מצב רעוע של הדירה אל הרוכשים. מאותם שיקולים ניתן להתרשם מאנשים המעדיפים להזמין שירותי שיפוץ בית לפני מכירה וכך להשאיר את הבית במצב טוב הרבה יותר בטרם עזיבתם.

מה בנוגע לנושא של שיפוץ דירה להשקעה?

חשוב מאד לדעת שכאשר מבצעים שיפוץ דירה לפני מכירה או השכרה כאמור מדובר על רווח סופי של שני הצדדים – הצד המוכר (או המשכיר) יוכל לקבל מחיר גבוה יותר עבור הדירה והצד הקונה (או השוכר) אולי ישלם מחיר מעט יותר גבוה אבל יקבל דירה משופצת במצב מצוין ולא יצטרך להתעסק בעצמו עם נושא השיפוץ או שדרוג הדירה. גם כאשר מבצעים שיפוץ דירה להשקעה יש בכך כדי להציע לשוכרים העתידיים דירה טובה ויפה הרבה יותר מהדירה שהיו נכנסים אליה בטרם השיפוץ.
כאשר פונים אל אנשי מקצוע על מנת ללוות תהליך של שיפוץ דירה להשכרה או מכירה – חשוב שהם יידעו שזו הכוונה מפני שמעצבת פנים המלווה את התהליך יכולה לתת רעיונות או טיפים שישדרגו הרבה יותר את הדירה וכך יהפכו אותה ליעילה ונוחה יותר עבור השוכרים או הקונים.

השירותים שלנו