שדרוג בית ישן לחדש

התחום של עיצוב פנים מציע בשנים האחרונות תת תחום שונה לגמרי העוסק בפעולות של שדרוג בית ישן. הכוונה לבית שכבר בנוי זמן רב, שנבנה בהסתמך על עקרונות בנייה שהיו נכונים לפני כמה עשורי שנים וכיום לא יהיו רלוונטיים. באמצעות תהליך של עיצוב בית ישן אפשר להפיח בבית רוח חדשה ולהפוך אותו לפנינה עיצובית של ממש. חשוב מאד לדעת שכדאי שאת התהליך תלווה מעצבת פנים מנוסה ולשירותכם עומדת מיטל אלמגור.

לא תמיד מדובר בתהליך של שיפוץ אלא בפעולות של עיצוב בית ישן לחדש. הוספת תוספות, מיקום נכון של רהיטים או חפצי נוי, החלפה בין חדשים וניצול יעיל של החלל הנתון באופן כזה שלא יהיה חלל מבוזבז. כאשר מבצעים את הפעולות האלה תוך חשיבה מעמיקה על המשמעות ועל התוצאות שעשויות להתקבל – אין ספק שיבוצע שדרוג בית לא פחות ממדהים והתחושה תהיה כאילו נמצאים במקום אחר ולא באותו הבית שהיו רגילים אליו קודם לכן.

למידע על שירותים נוספים של מיטל אלמגור

איך הכי כדאי לבצע שדרוג בית

כאמור, החוכמה היא להכניס אל תוך הבית צבע, אור, חפצים ואביזרי נוי המזוהים עם מי שגר בבית ומבטאים כלפי חוץ את התחביבים שלו, התכונות שלו והמאפיינים האישיים שלו. כך בעצם מתבצע עיצוב בית ישן, שכן אלמנטים המסגירים את גילו של הבית מוצאים ממנו ועל ידי הפריטים החדשים מקבל הבית מראה חדש, צעיר, אופנתי ועדכני. שדרוג בית יכול להתבצע בכל בית או דירה ותמיד כדאי מדי פעם לרענן את הבית ואת המראה שלו על ידי פריטים ייחודיים שיפיחו רוח חדשה בין הקירות.
עיצוב בית ישן לחדש אינו פרויקט הגוזל זמן או כסף רבים ולכן כל אחד יכול להחליט על התקציב שהוא מעמיד לטובת נושא זה. אפשר לעשות זאת בכל תקציב – גבוה או נמוך ועל פי התקציב לבחור את הפריטים והאביזרים שרוכשים על מנת למקם מחדש או לתלות על הקירות. גם צביעת הקירות יכולה לסייע רבות בעת שדרוג בית ישן, בעיקר אם בוחרים להוסיף צבעים חיים ומעניינים.

השירותים שלנו