עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא תחום רחב אך המטרה היא אחת, לשנות את האווירה של הבית ולהתאים את הסגנון למתגוררים בו. מיטל אלמגור כאן ללוות אתכם בתהליך וליצור עבורכם בית מעוצב שיהיה נעים ונוח לשהות בו. השירות מתבצע בבתים פרטיים ובדירות, ומתייחס לכל האלמנטים הנכללים עד לפרטים הקטנים ביותר. מיטל אלמגור בעלת ניסיון רב ומגוון פרויקטים מוצלחים של עיצוב פנים בגישת היא מאמינה שיש להבין ביחד עם הלקוח על סגנון העיצוב ועל הדברים החשובים לו זאת במטרה ליצור עבורו את העיצוב המושלם.

השירותים שלנו

עיצוב סלון

אחד החללים המרכזים ביותר בבית הוא הסלון לרוב הוא החלל הראשון שנחשפים אליו כשנכנסים לבית. סלון הבית צריך להיות נגיש ונעים כך שיהיה כיף לארח בו. בין אם סלון הבית גדול או קטן ניתן לבצע בו שינויים אשר ישפרו את המראה שלו פלאים. אביזרים נכונים בשילוב תאורה מתאימה יכול להגדיל את החלל או להיפך ליצור אווירה חמימה בסלון גדול.

עיצוב פנים מטבח

המטבח הוא המקום המנחם של הבית והאזור הפעיל ביותר. תכנון נכון של המטבח עם הקפדה על רמת נוחות ישדרגו את איכות החיים של יושבי הבית. כשחושבים על רמת הנוחות לא רק מדובר על מיקום המקרר והתנור או על מקומות אחסון אלה החשיבה צריכה להיות גם שילוב אזור ישיבה במידה וגודל החלל מאפשר זאת.

עיצוב פנים חדר אמבטיה

יש שחושבים כי החלל החשוב ביותר הוא חדר האמבטיה. זהו האיזור האינטימי שצריך להיות כולו מוקדש לצרכים של יושבי הבית. אמבטיה או מקלחון, ארון תלוי או ארון מונח, אילו צבעים וסגנון רוצים לשלב, יש לחשוב על כל אלמנט במטרה ליצור עיצוב שישרת את יושבי הבית וגם ישתלב עם העיצוב הכללי של הבית.

עיצוב פנים חדר שינה

חדר השינה הינו הפינה השקטה שלכם, אך האם אתם מוצאים שם את השקט שלכם? האם יש צורך בשיפור העיצוב? תכנון ועיצוב מחדש צריך להתבצע בפקידה יש לחשוב אילו רהיטים חשוב לנו לכלול, למה עוד החלל משרת, קריאה, כתיבה, ציור או כול פעילות נוספת. כפי שכבר הבנתם מיטל אלמגור מתייחסת לכלל חללי הבית בשירות עיצוב בתים, זאת במטרה ליצור את עיצוב הבית המושלם עבורכם. לפרטים נוספים על שירות עיצוב בתים, צרו איתנו קשר.