עיצוב בתים פרטיים

מיטל אלמגור מציגה עיצוב בתים פרטיים מודרניים בהתאמה אישית ללקוח. לאורך כל תהליך התכנון של עיצוב בית פרטי מיטל משתפת את הלקוח ומבצעת התאמות לטעמו האישי במטרה להגיע לתוצאה של עיצוב משולם. למיטל אלמגור יש ניסיון של כמה עשורים בעיצוב בית פרטי וניתן להתרשם בעוד מגוון פרטיים המוצגים באתר.

בתהליך העיצוב יש התייחסות לכלל חלקי הבית, החלק המרכזי הוא סלון הבית, שם אנו מארחים את מקורבינו זהו איזור שצריך להיות מעוצב במיוחד עם הקפדה על רמת נוחות גבוהה.
קיר הטלויזה בסלון הוא בדרך כלל הקיר המרכזי ובו מושפעת עבודת עיצוב מרובה הכולל שידרוג מראה הקיר, בחירת מזנון מתאים, התאמת גודל הטלויזיה ועוד.
כמו כן, קיימת התייחסות גם לחללים נוספים כמו המטבח, בתים פרטיים בדרך כלל המטבח הינו גדול, להלן דוגמא לעיצוב מטבח.

יחס אישי בעיצוב בית

עיצוב בית פרטי, הוא ללא ספק אתגר מהנה בעבור מעצבי פנים! עיצוב בית פרטי מודרני על ידי האדריכלית ומעצבת הפנים מיטל אלמגור, יוביל אתכם לחוויה אחרת ושנה מהסטנדרט המקובל. מיטל רואה את עיצוב חלל הבית כהבאת האישיות, הסגנון, הצרכים ואופי הדירים, בשילוב עיצובים מודרניים לצד יצירתיות אינסופית ושילוב אלמנטים מיוחדים בדיוק כפי שאתם רוצים. למעשה, כל עיצוב בית פרטי על ידי מיטל אלמגור, הוא גם יצירה אישית שלכם, הכולל פונקציונאליות, פרקטיות, עיצוב נקי ויוקרתי, דגש מרכזי על אור ואווירה – עד ליצירת בית מפנק בדיוק כפי שחלמתם! עיצוב הבית עם מיטל אלמגור מבטיח לכם קבלת התוצאות עליהם חלמתם.

מיטל מאמינה כי לכל עיצוב בית פרטי הוויה וסגנון משלו, המשלבים את החלומות והרגשות של הדיירים, ולכן מיטל תקשיב לרצונכם ותתרגם את בקשתכם לעיצוב בית ייחודי ופרקטי. התכנון המוקפד של כל פרט ופרט תוך ראייה של התמונה הכוללת של חלל ביתכם, היא זאת שתוכל לסייע לה ליצור אישיות, וסגנון ייחודי לביתכם, שהרי עיצוב הבית הוא – סנרגיה ושלמות בפני עצמו.

תהליך הבנה ותכנון עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים, על כל אתגרם וחלקם, הוא קודם כל תהליך של הבנה בין המעצב ללקוח, תוך כדי חשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות, גמישות ושימוש בכל הפרמטרים המוצעים בשוק לצורך המשימה. הקווים שמנחים את מעצבת הפנים מיטל אלמגור ליצירת שלמות הם – עיצוב בית פרטי בראש ובראשונה – נוח, פונקציונלי, יוקרתי, מזמין ומרשים.

השירותים שלנו

הום סטיילינג