הום סטיילינג למטבח

מיטל אלמגור מציעה שירות הום סטיילינג למטבח, הלבשת המטבח באביזרים והאלמנטים הנכונים ביותר ליצירת העיצוב שאתם רוצים.

להתרשמות משירותים נוספים של הום סטיילינג לחצו!

הום סטיילינג הינו מושג חדש יחסית אשר מתכוון לביצוע תהליך של עיצוב מחדש למטבח, באופן הדומה לתהליך סטיילינג אישי של התאמת צבעים ובגדים לכל אדם על פי נתוני הגוף האישיים שלו והטעם האישי שלו. על אותו משקל מתייחסים לחדר המטבח בבית כאל מושא העיצוב מחדש, מודדים באופן מדויק את המידות של המטבח, משרטטים את תבנית החדר ואת מה שנמצא בו (כיור, ברז, נקודות חשמל, נקודת גז ודלתות מעבר לשאר הבית או למרפסת השירות) כדי להתאים לו אלמנטים עיצוביים שיתאימו בדיוק.

איך מבצעים הום סטיילינג למטבח?

כאמור, מדובר בעצם בתהליך של עיצוב מחדש. משנים מיקום של מכשירי חשמל, צובעים מחדש את הקירות, מתקינים וילון בלון או החלונות שבמטבח ואפילו המשקופים של הדלתות מקבלים התייחסות נאותה. תהליך זה הוא הזמן להשקיע מחשבה גם במכשירי החשמל הקיימים במטבח ולחשוב האם הם עדיין נמצאים בשימוש? אולי הגיע הזמן לשנות את המיקום של אחד או יותר מהם? אולי ישנו מכשיר שכבר אין בו שימוש והגיע הזמן לאחסן אותו בארון או להוציא אותו מהמטבח?

במידה ובתוך המטבח ישנם גם כסאות ושלוחן אוכל, כעת זה הזמן לבדוק האם נוח מצב זה או שאולי כדאי ליצור פינת אוכל ולהוציא מן המטבח את השולחן והכיסאות. כאשר מחליטים לעצב מחדש את המטבח בעצם צריך לבחון את המטבח לכל אורכו ורוחבו וגם כמובן לגובה כדי לוודא שהמטבח עדיין שימושי, פונקציונלי, יעיל ונוח לעבודה. לעיתים עצם ביצוע התהליך מתחיל בשל תחושה שהמטבח אינו נוח לעבודה והגיע הזמן לעשות שינוי דחוף כדי שיהיה יותר קל להשתמש בכל מה שיש במטבח.

מי יכול לסייע בתהליך הום סטיילינג למטבח?

אפשר לבצע את התהליך לבד אך הכי מומלץ להסתייע במעצבת פנים אשר מתמחה בעיצוב מחדש של מטבחים ותוכל לתת רעיונות רבים, טובים וקלים לביצוע. היא תוכל לראות דרך העיניים המקצועיות שלה את כל הפינות שעלולות להיות ללא שימוש ולכוון איך הכי כדאי לעשות את השינוי ומהן הנקודות הבעייתיות יותר שדורשות התייחסות אישית ומיידית.

בנוסף לשירות הום סטיילינג למטבח מיטל אלמגור מבצעת שינויים מהפכנים המשנים לחלוטין את מבנה החלל – למידע נוסף לחצו על עיצוב פנים מטבחים

לפרטים צרו קשר

 מעוניין לקבל דיוור אלקטרוני